Zářijová soutěž - najdi si svůj klapbox!

31.8.2022 | Blog | Ondra

Už několik let pro vás chystáme každý měsíc slevovou akci, při které máte šanci si některé zboží koupit levněji, než je běžně nabízené. Na září jsme se rozhodli, že vám pár věcí rovnou rozdáme. Ale tak úplně zadarmo to nebude.
Připravených pro vás máme deset klapboxů - a nejen ty. Každý klapbox je takzvaně kompletní, takže obsahuje i ořezávátko, tužku, logbook a keškolepku. Každý klapbox navíc obsahuje jeden neaktivovaný geocoin. A jeden z klapboxů toho dokonce obsahuje mnohem víc.


Klapboxy připravené do soutěže.

Těchto deset klapboxů budeme postupně v průběhu září schovávat různě po republice.
Jak můžete takový klapbox najít? Důležité je sledovat naší Facebookovou stránku, neboť právě tam budeme v průběhu celého měsíce postupně odkrývat souřadnice jednotlivých klapboxů. Nebude to s žádnou pravidelností. Prostě zcela kdykoliv se tam může objevit nový obrázek, podobný tomu následujícímu:


Ukázka obrázku se souřadnicemi klapboxu.

A pak už to je jen na vás. Je to někde poblíž? Pak můžete vyrazit. A nezapomeňte, že pokud budete první, narozdíl od běžného ftf lovu se do logbooku nezapisujete. Celý klapbox (včetně obsahu) totiž bude váš a bude jen na vás, jak s ním dále naložíte. Budeme však rádi, pokud o svém nálezu dáte ostatním vědět v komentáři pod daným obrázkem, aby na místo nejezdili zbytečně celý týden další a další hráči.

Pokud bude klapbox skutečně někde poblíž vás, příliš neotálejte. Předem netušíme, jaký bude o naší soutěž zájem. Třeba tam ten ten klapbox bude ještě za týden, třeba tam nebude už za deset minut. Co ovšem tušíme, nebo spíš s naprostou jistotou víme, že deset klapboxů na celé Česko není mnoho. Proto jsme se rozhodli, že klapboxy budeme umisťovat tak, aby se neocitly dva ve stejném kraji. Je tedy téměř jisté, že pokud se nějaký klapbox z naší soutěže ve vašem kraji objeví, další už se v něm neobjeví.