Světový rekord geocachingu 2022

8.8.2022 | Blog | Šimon

Cílem tohoto rekordu je dosáhnout co největšího množství geocacherů, kteří v jeden den - mezinárodní den geocachingu (20. 8. 2022) odlovili co největší množství kešek/eventů.

 

Stačí když každý odloví alespoň jednu kešku nebo se zúčastní alespoň jednoho eventu.

 

V článku na oficiálním geocachingovém blogu je pár tipů na to, jak je možné se zapojit do světového geocachingového rekordu. Níže vám je ve zkratce představíme.

 

Udělejte z kamaráda mudly kamaráda geocachera

Každý zná mudly, kteří vypadají jako by se narodili jako geocacheři. Dohodněte se a podniknětě nějaký společný výlet za keškou právě 20. srpna.

 

Uspořádejte event

20. srpen 2022 je nejen den, kdy se pokusíme splnit světový rekord geocachingu, ale je to také den oslav 20. výročí geocachingu v Seattlu. A i když ne každý má možnost se účastnit těchto oslav, může se k nim připojit uspořádáním eventu (např. v místě bydliště). Každý, kdo daný event zaloguje logem typu "Attended" se započítává do rekordu. A pokud jste ještě neuspořádali svůj Community Celebration Event, tak 20. srpen je pro tento event skvělým dnem.

 

Udělejte z toho rodinnou záležitost

Kromě toho, že geocaching je koníčkem s přáteli, je také skvělým koníčkem pro rodiny. Udělejte si v sobotu 20. srpna rodinný výlet a zalogujte si kešku nebo event každý sám za sebe na svůj účet.

 

Stanovte si týmový cíl

A pokud neplánujete uspořádat nějaký event, nebo se spojit s rodinou při plnění rekordu, můžete se spojit s ostatními geokamarády a s nimi si naplánovat výlet za keškou a třeba i u toho pomoc Signalovi uniknout z labyrintu, či si vyplnit Matrix.

 

Za odlovení kešky nebo eventu v sobotu 20. srpna můžete získat suvenýr Mezinárodního dne geocachingu a pokud se rekord podaří splnit, tak později vám pravděpodobně Geocaching udělí virtuální suvenýr i za splněný rekord.

 

Tak co? Přidáte se a pokusíme se splnit světový rekord?