Hodnoťte logy - pomůžete tím i ostatním

15.3.2021 | Blog | Šimon

Geocaching HQ dnes zavedlo možnost hodnocení jednotlivých logů u keší. Log můžete buď ohodnotit jako “Great story” (zajímavý příběh) nebo “Helpful” (nápomocné). Lze takto ohodnotit všechny logy typů Found It, Attended, Webcam photo taken, DNF a Event Announcement logy. 

 

Logy bylo možné od roku 2016 hodnotit v Kanadě a Norsku. Ale teď už jde hodnotit logy u keší po celém světě. Hodnotit logy můžete na aktivních, ale i archivovaných keších. Hodnotit logy mohou všichni uživatelé (Basic a Premium Member). Logy v listingu každé keše jdou seřadit i podle největšího počtu hlasů “Great story” nebo “Helpful”. To se může hodit např. v případě, když nemůžete keš najít. Ale seřadit logy podle největšího počtu hlasů mohou pouze ti, co mají Premium Member. 

 


Pokud Premioví hráči nemohou nějakou kešku najít, mohou přepnout řazení logů na "podle nejužitečnějších".

 

Pro své vlastní logy hlasovat nemůžete. Owneři keší mohou také ohodnotit logy na svých keších. Pro každý log můžete hlasovat pouze jednou. Počet vašich hlasů není nijak omezen, takže můžete ohodnotit, jakýkoliv log, který budete chtít ohodnotit. Váš hlas je možné odebrat kliknutím buď na tlačítko “Great story” nebo “Helpful” (podle toho, který typ hlasu jste danému logu udělili).

 

Logy lze hodnotit pouze přes webové stránky geocaching.com, přes aplikaci logy nelze ohodnotit, ale pokud máte v mobilu nainstalovanou aplikaci “Cachly” (pouze pro iOS), tak pro logy lze hodnotit i přes ní.