Obrázek zboží

Poukaz 500kč

Kategorie: Dárkové poukazy
Cena: 500,- Kč
Skladem: u dodavatele
Koupit:
 ks  

Dárkový poukaz v hodnotě 500kč.

 

Jméno, které má být na dárkovém poukazu napsáno, uveďte prosím v posledním kroku odesílání objednávky (políčko "Vzkaz pro výrobce"). Nemusí se jednat pouze o jméno, ale klidně i o geocachingový nick.

 

Poukazy zasíláme na e-mail uvedený v objednávce ve formátu PDF po připsání částky na náš účet. Pokud to opravdu spěchá, zašlete nám na e-mail utiskare@volny.cz nějaké potvrzení o odeslání platby (například screen z internetového bankovnictví) a vrhneme se na to hned, jak k tomu sedneme.

 

Tímto poukazem může obdarovaný uhradit objednávku (či část objednávky) v e-shopu U Tiskaře. Poukaz je nepřenosný, platný do 30.6.2022. Je možné jej použít pouze na jednu objednávku, nelze jej ani částečně směnit za hotovost. V případě, kdy výsledná hodnota objednávky včetně poštovného a balného nepřesáhne částku uvedenou výše, do objednávky bude přibaleno náhodné zboží ve zbývající částce.

 

Postup uplatnění poukazu (je uveden taktéž na poukazu samotném): Při odesílání objednávky na e-shopu www.utiskare.cz je na stránce nazvané Shrnutí objednávky políčko Vzkaz pro výrobce. Do tohoto políčka lze opsat ověřovací kód z poukazu, nebo využít tlačítko pod tímto políčkem k nahrání naskenovaného poukazu. V případě platby převodem následně obdarovaný uhradí částku nižší o hodnotu poukazu (systém poukázku automaticky nerozpozná a vyzve k úhradě objednávky v plné výši).